Єноти, які влаштували погром в магазині, через випитий коньяк не змогли виступати в цирку

Єноти, які влаштували погром в магазині, через випитий коньяк не змогли виступати в цирку

У тварин алкогольна інтоксикація

 

Раніше pogliad.ua повідомляв, що в Сторожинці дикі єноти втекли з цирку та завдали збитків в магазині на 46 тисяч гривень.

Згодом адміністратор цирку Василь Колос повідомив, що тварини, які проникли в магазин, випили там горілку, коньяк і пиво.

— Я був на місці, бачив розбиті пляшки горілки, коньяку, пива — все це видудлили. Єноти були нетверезі, з запахом. У них вже третій день інтоксикація, викликали ветеринарів. Думаю, з ними все буде «окей», єнотів підлікують, прокапають, — повідомив адміністратор цирку.

Через пиятику єноти не змогли вийти на арену — замість них «віддувалися» ще троє їхніх смугастих колег, повідомив Василь Колос.

— Не скажу, як таке могло статися, я в ту ніч з єнотами не пив. Хоча в своєму житті бачив всяке… Але наші єноти схильностей до алкоголю раніше не проявляли. Що поробиш — тварини живуть пліч-о-пліч з нами і переймають погані звички деяких людей, — розповів адміністратор цирку.

Власниця магазину заяву в поліцію ні на єнотів, ні на їх власників не подавала. Щоправда, коли побачила в магазині зіпсовані товари, звісно, кинулась з’ясовувати стосунки із циркачами.

— Але ми державний цирк, що з нас можна взяти?, — сказав В. Колос. Він повідомив, що із власницею магазину вдалося розійтися без скандалу.

 

Джерело: pogliad.ua

Оставить комментарий

avatar
  Подписаться  
Уведомление о