Stock Polska представляет свою премиальную водку Stock Prestige Carbon

Stock Polska представляет свою премиальную водку Stock Prestige Carbon

Stock Polska представляет своего нового флагмана Stock Prestige Carbon premium wódka Limited Edition.

 

Бутылка «спроектирована» и состоит из материала на основе углеродного волокна,  доступна для покупки на рынке с апреля и до окончания замасов лимитированной партии.

Stock Prestige Carbon чрезвычайно нежная и мягкая водка из спирта на основе ячменя с другими зерновыми с уникальным дизайном бутылки из черного углеводородного волокна — легкого и прочного материала, который невозможно ни с чем спутать и по мнению Эвы Маркитон (Ewa Markiton), маркетинг менеджера Stock Polska,  он идеально подходит для роскошной отделки…

 

Оригинальный текст:

Stock Polska przedstawia nową odsłonę swojej flagowej wódki premium – Stock Prestige Carbon.

 

Produkt w designerskiej butelce, bazującej na wyglądzie włókna węglowego, dostępny jest na rynku od kwietnia do wyczerpania zapasów.

– Stale staramy się urozmaicać naszą ofertę i sprostać wysokim oczekiwaniom konsumentów. Stock Prestige to wyjątkowo łagodna i czysta wódka, bazująca na jęczmieniu i innych składnikach najwyższej jakości. Nowy design produktu jeszcze mocniej podkreśla prestiż naszej marki. Edycja limitowana powstała z myślą o prawdziwych koneserach, którzy poszukują luksusowych doświadczeń i wyjątkowych doznań – mówi Ewa Markiton, marketing manager w Stock Polska.
Inspiracją do stworzenia oryginalnej butelki było włókno węglowe – materiał niezwykle wytrzymały, lekki, o unikalnym wyglądzie. Czerń włókna węglowego mieni się i jest nie do podrobienia, nic więc dziwnego, że tak chętnie wykorzystywane jest ono przez projektantów – to materiał nowej generacji, występujący w różnych „splotach”, które doskonale sprawdzają się jako luksusowe wykończenie. Włókno węglowe, początkowo stosowane wyłącznie w lotnictwie i kosmonautyce, dopiero od niedawna stało się dostępne na większą skalę. Wprowadzenie nowej edycji wspierane będzie ekspozycjami i materiałami POS w sklepach.

Stock Polska представляет свою премиальную водку Stock Prestige Carbon

Источник: www.spirits.com.pl

Оставить комментарий

avatar
  Подписаться  
Уведомление о